Miss Helsinki 2018

4.8 Kaivohuoneella julkaistiin 9 upeaa finalistia joilla alkaa nyt noin 3 kuukauden kiertue. Tähän blogiin tytöt kirjoittelee omia fiiliksiä tapahtumista ja itse kiertueesta. Myös vierailevia tähtiä tulee olemaan kuten Martina ja Sephora. 

 

Finalistit; 

1. Tiia Rothsten / 26v / 166cm / tiia@misshelsinki.fi / @tiiarothsten

2. Katja Piitulainen / 18v / 167cm / Katja@misshelsinki.fi / @kateeppi

3. Janna- Juulia Vuorela / 26v / 167cm / Janna-Juulia@misshelsinki.fi / @jannajuuliavuorela

4. Ida-Sofia Rissanen / 27v / 168cm / Ida-Sofia@misshelsinki.fi / @ida.sofiar

5. Miska Nikander / 23v / 169cm / Miska@misshelsinki.fi / @miskanikander

6. Venla Nikulainen / 26v / 175cm / Venla@misshelsinki.fi / @venlanikulainen

7. Jasmin Voutilainen / 23v / 175cm / Jasmin@misshelsinki.fi / @jasminelisabeth

8. Eeva Järvinen / 21v / 175cm / Eeva@misshelsinki.fi / @eevakatariinajarvinen

9. Kamilla Gizulewska / 22v / 178cm / Kamilla@misshelsinki.fi / @kamillakiki

Muistattehan seuraa Miss Helsinki Organisaatiota myös instagramissa;

IG: @misshelsinkiofficial

 

 

 

 

Kuvat; Juuli Rönkä

Meikki: Make Up Mondo

Hiukset: Eiran Hiusagentuuri

Vaatteet: NKKLOSET.COM

IMG_8874.jpg

Jokainen allekirjoittaa postauksen aina omalla nimellään, jotta tiedätte kenen juttuja luette. 

IMG_9056.jpg
IMG_8879.jpg
14199764_1204055729646706_3779006375293258018_n.png